Chris Kouwenhoven


1500(m) vrije slag - Luxemburgs Kampioenschap 2025

Begindatum: 2025-10-11
Begintijd: 08:30:00
Einddatum: 2025-10-11
Eindtijd: 11:30:00
Locatie: Piscine Campus Geesseknäppchen
Adres: Boulevard Pierre Dupong
Huisnummer: 40
Postcode: L-1430
Plaats: Luxembourg
Land: Luxemburg

- 50 (m) bad
- aantal banen: 10
- in/uit zwembad: ja, 25(m) bad, 5 banen
- Website Organisatie
- Programma, StartLijsten, LiveTiming en Uitslagen

1500(m) vrije slag

- inzwemmen: 07.30 - 08.20 uur
- aanvang: 08.30 uur
- Programma: 1
- Serie: 6 van 7
- Baan: 8
- Start-tijd (geschat): 10.45 uur
- Resultaat: 21'50"13

Verslag

13 oktober 2025
Veel series wat een goed teken is (veel belangstelling, het lijkt alleen maar meer te worden bij het Masters zwemmen) en meestal zwem ik in 1 van de laatste series en dat gaat gepaard met lang wachten. Vind ik op zich niet erg, want je kunt heel systematisch werken per serie wanneer je eet of drinkt, je warming up doet, broekje aan, enzovoort. Hoewel ik niet de verwachting had voor eremetaal had ik wel besloten om voor mezelf een goede tijd te gaan neerzetten. Op een gegeven moment moeten toch de slechte prestaties weer omslaan naar beter.
De start en eerste paar banen voelde eigenlijk wel prima aan en aangezien ik de klok kon zien was ik benieuwd naar mijn 300 meter split, die bleek al niet al te best te zijn, gaf een behoorlijke domper maar besloot toch op het gevoelsmatige (!) hoge tempo door te zwemmen. Op 800 meter kwam ik mezelf echt tegen en ging de snelheid nog verder naar beneden. Ik dwong mezelf om niet naar de klok te gaan kijken, dat gaf alleen maar een nog meer neerwaartse spiraal. Uiteindelijk zwom ik inderdaad een niet al te beste tijd (mijn 1 na slechtste ooit..). Tot mijn verrassing was het nog wel genoeg voor brons zag ik later. Voor het podium was ik derhalve niet gebleven en heb de medaille de volgende dag opgehaald.


Nieuwsbrief
Geen artikel missen?
Schrijf je dan in voor mijn nieuwsbrief. Het is gratis, je kunt je te allen tijde ervoor afmelden (en weer aanmelden), verschijnt 1x per 2 weken en bevat een selectie van nieuwe of aangepaste artikelen die geschikt genoeg zijn voor de nieuwsbrief.